Orkaitė Amica EB7541B цена
Orkaitė Amica EB7541B цена
"amica" Orkaitė Eb7541b Fine Soft 56244 |
|
276.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
276.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
Amica Orkaitė EB7541B FINE SOFT |
|
302.77 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
302.77 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Oven EB7541B FINE SOFT |
|
328.05 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
328.05 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Orkaitė Amica EB7541B |
|
329.49 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
329.49 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 01:41
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Духовые шкафы |
| Продукт код | 5906006562441 |
| Savybės | laikmatis |
| Gamintojo kodas | eb7541b |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.87 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3100w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 57cm |
| Orkaitės tūris | 65l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis, mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Orkaitės durų stiklai | 3vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Nuimamos orkaitės durys | + |
| Grilis | + |
| Grilio galia | 2kw |
| Vidaus danga | emalė |
| LCD ekranas | + |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Mėsos termometras | - |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Konvekcija | + |
| Aušinimo ventiliatorius | + |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 250 |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Funkcijos | 10 |
| Priedai | teleskopiniai bėgeliai |
| Показать больше | |
























