Indaplovė Amica DIM42E6QD цена
Indaplovė Amica DIM42E6QD цена
Amica Skalbyklė Dim42e6qd |
|
305.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
305.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
Amica Montuojama indaplovė DIM42E6qD |
|
305.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
305.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Amica DIM42E6QDKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 358.0 € |
|
314.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Amica Indaplovė Amica DIM42E6QD |
|
329.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
329.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Dishwasher DIM42E6qD |
|
331.34 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
331.34 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 01:29
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Посудомоечные машины |
| Продукт код | 5906006911928 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 76kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.76kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | a |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 46db |
| Aukštis | 81.5cm |
| Plotis | 44.8cm |
| Gylis | 55cm |
| Plovimo klasė | a |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | priekyje, ant briaunos |
| Plovimo temperatūrų režimai | -vnt. |
| Plovimo programų skaičius | -vnt. |
| Programos | 1/2 apkrova |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Pajungimas prie karšto vandens | - |
| ½ indų įkrovos programa | + |
| Trečias stalčius | - |
| Durelių fasadas | - |
| Показать больше | |






















