Mikrobangų krosnelė AMICA AMMB 20E1GB цена
Mikrobangų krosnelė AMICA AMMB 20E1GB цена
Amica AMMB20E1GB mikrobangų krosnelė su grilio funkcija, įmontuojama, 20 l, 800 .. |
|
235.42 €
|
B магазин marsietis.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-26 17:57
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Микроволновые печи |
| Продукт код | 5906006030803 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė su griliu |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 38.6cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 34.6cm |
| Svoris | 15kg |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 1000w |
| Besisukantis padėklas | 24.5cm |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | nerūdijantis plienas |
| Kita informacija | atšildymas pagal laiką arba pagal svorį, automatinė virimo programa, apsauga nuo vaikų, džiovinimo lentyna |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |
























