Viryklė Amica 618CE3.332HTaQW цена
Viryklė Amica 618CE3.332HTaQW цена
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Amica 618CE3.332HTaQWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 549 € |
|
479.89 €*
|
B магазин senukai.lt |
Amica 618CE 3.332 HTAQ (W)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 600.0 € |
|
479.89 €*
|
B магазин pigu.lt |
Elektrinė viryklė Amica 618CE 3.332 HTAQ (W) |
|
479.89 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
479.89 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Amica 618CE3.332HTaQWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 549 € |
|
479.89 €*
|
B магазин senukai.lt |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Amica 618CE3.332HTaQWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 549 € |
|
479.89 €*
|
B магазин 1a.lt |
Amica 618CE 3.332 HTAQ (W)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 600.0 € |
|
479.89 €*
|
B магазин pigu.lt |
Elektrinė viryklė Amica 618CE 3.332 HTAQ (W) |
|
479.89 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
479.89 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Ceramic cooker 618CE3.332HTaQW |
|
497.28 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
497.28 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Kuchnia z płytą ceramiczną AMICA 54033 |
|
632.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
632.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-12 17:46
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Плиты |
| Продукт код | 5906006540333 |
| Gamintojo kodas | 618ce 3.332 htaq (w) |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.99 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 120 |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 60cm |
| Paviršius | keramika |
| Paviršiaus likutinės šilumos indikatorius | + |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 62l |
| Programuojamos kepimo programos | 10 |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | - |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės funkcijos | apatinis kaitinimas, viršutinis ir apatinis kaitinimas, viršutinis kaitinimas, karštas oras, grilis |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Orkaitės durų stiklai | 3 |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Apatinis stalčius | + |
| Показать больше | |


























