Viryklė Amica 58GE3.33HZpTaQ цена
Viryklė Amica 58GE3.33HZpTaQ цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | AMICA |
| Категория | Плиты |
| Продукт код | 5906006540098 |
| Gamintojo kodas | - |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.99 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinės viryklės |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Dangtis | + |
| Orkaitės tūris | 62l |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Orkaitės funkcijos | apatinis kaitinimas, grilis |
| Apatinis stalčius | + |
| Показать больше | |




















