Amber Line B-Class 4in1 цена
Amber Line B-Class 4in1 цена
AMBER-LINE B-CLASS benzininė savaeigė vejapjovė (4 in 1) 3 METŲ GARANTIJA! |
|
319.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
319.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-01-08 00:21
! Сообщить об ошибке| Марка | AMBER-LINE |
| Категория | Бензиновые газонокосилки |
| Продукт код | 4772100000124 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | Benzininės vejapjovės |
| Eiga | Savaeigė |
| Variklis | 4-taktis |
| Darbinis tūris | 139cm³ |
| Pjovimo plotis | 46cm |
| Min. pjovimo aukštis | 20mm |
| Max. pjovimo aukštis | 90mm |
| Pjovimo padėtys | 6 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 65l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | + |
| Žolės smulkinimas | + |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | Plieninis |
| Svoris | 35kg |
| Показать больше | |




















