Amazon Fire Max 11 цена
Amazon Fire Max 11 цена
Amazon Fire Max 11 64GB 13th Gen, grey | B0B2SBZVVD |
|
275.25 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
275.25 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Amazon Fire Max 11 (2023), 4GB/64GB, Grey B0B2SBZVVD |
|
279.17 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
279.17 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Planšetė Amazon Fire Max 11 64 GB 13 kartos, pilkas |
|
280.79 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
280.79 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Amazon Fire Max 11 64GB (2023), grey |
|
289.00 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
289.00 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-25 12:10
! Сообщить об ошибке| Марка | Amazon |
| Категория | Планшеты |
| Продукт код | 0840268969820 |
| Ekrano dydis | 11''" |
| Ekrano įstrižainė | 11'' (~27.9 cm) |
| Maksimali raiška | 2000 x 1200 |
| Vidinė atmintis | 64 gb (dalis skirta os) |
| Procesoriaus taktinis dažnis | 2x2.2 + 6x2 octacore |
| 5G | - |
| 4G | - |
| 3G | - |
| Kolonėlės | yra |
| Operacinė sistema | amazon fire |
| Fotografavimo galimybė | yra |
| Pagrindinė kamera | 8 mpix |
| WiFi | yra |
| GPS | nėra |
| Procesoriaus tipas | mediatek |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 4096mb |
| Atminties kortelės tipas | micro sd |
| Atminties kortelės talpa | 1 tb |
| Svoris | 0.49kg |
| SIM | nėra |
| Skambinimo funkcija | - |
| Jungties tipas | usb-c |
| Gamintojo procesorius | mediatek |
| Maksimalus naudojimo laikas (val.) | 14 |
| Aukštis | 16.36cm |
| Gylis | 0.75cm |
| Plotis | 25.91cm |
| Показать больше | |
























