ALPINE SXE-13CS цена
ALPINE SXE-13CS цена
Alpine SXE-13CS |
|
72.75 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
72.75 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-31 18:14
! Сообщить об ошибке| Марка | ALPINE |
| Категория | Микрофоны |
| Продукт код | 4958043542925 |
| Garsiakalbio tipas | Komponentiniai garsiakalbiai |
| Galia | 250W |
| Varža | 4Ohm |
| Dažnis | 60 - 20000Hz |
| Jautrumas | 90dB |
| Matmenys | 129mm x 48.5mm |
| Kita | Dviejų juostų komponentiniai garsiakalbiai |
| Svoris | 3.8kg |
| Komplektuojami garsiakalbiai | 2 vnt. žemų - vidutinių dažnių, 2 vnt. aukštų dažniųvnt. |
| Komplektacija | 2 vnt. žemų - vidutinių dažnių, 2 vnt. aukštų dažnių, vartotojo žinynas ar kt. |

















