Magnetola Alpine iLX-W650BT цена
Magnetola Alpine iLX-W650BT цена
Automagnetola Alpine iLX-W650BT |
|
410.90 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
410.90 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Alpine iLX-W650BTKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 545.7 € |
|
411.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Multimedija automobiliui Alpine iLX-W650BT, 2-DIN, USB, BLUETOOTH, Apple CarPlay.. |
|
460.00 €
|
B магазин autogarsas.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-22 14:47
! Сообщить об ошибке| Марка | ALPINE |
| Категория | Автомагнитолы |
| Продукт код | 4958043622900 |
| Gamintojo kodas | ilx-w650bt |
| Tipas | multimedija |
| Funkcijos | laisvų rankų sistema, jutiklinis ekranas, galinio vaizdo kameros jungtis, wi-fi, gps navigacija, android auto, apple carplay, google play, bluetooth, usb jungtis, video |
| CD-R / CD-RW diskų skaitymas | - |
| Galingumas | 4 x 45 ww |
| Video | + |
| Nuimamas valdymo skydelis | - |
| Nuotolinis valdymas | - |
| Mygtukų apšvietimo spalva | balta |
| Ekrano dydis | 7" lietimui jautrus ekranas |
| Radijo stočių atmintis | 18 fm, 6 am |
| Automatinė stočių paieška | + |
| Radijo tekstas (RDS) | - |
| Garso ekvalaizeris | 9 juostos |
| "Mute" | + |
| Linijinis išėjimas | 3 |
| CD keitiklio valdymas | - |
| ISO jungtis | + |
| USB jungtis | + |
| Kitos jungtys | Įėjimai priekinei ir galinei kamerai |
| Itin žemų dažnių garsiakalbio išvesties gnybtai (Subwoofer out) | + |
| Papildomos funkcijos | bluetooth |
| Palaikomi formatai | audio mp3, wma, aac, flac, wav, video mp4, avi, wmv, mov |
| Pakuotės turinys | instrukcija, grotuvas |
| Svoris | 1,5kg |
| Kita | 2 din, gylis tik 6 cm |
| Показать больше | |




















