Allview A30 MAX цена
Allview A30 MAX цена
Allview A30 Max 1/32GB Blue InfiniteKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 93.9 € |
|
86.08 €*
|
B магазин pigu.lt |
Mobilusis telefonas AllView A30 Max, 32GB, mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 110.9 € |
|
105.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Allview A30 Max 32GB Blue Infinite mobilusis telefonas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 14.33 eur/mėn |
|
85.98 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
85.98 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
Allview | A30 MAX | Mėlyna Infinite | 6,52 colio | LCD IPS | 720x1600 | Cortex A.. |
|
85.98 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
85.98 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Allview A30 Max 1/32GB Blue InfiniteKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 93.9 € |
|
86.08 €*
|
B магазин pigu.lt |
Allview Smartfon A30 Max niebieski/blue |
|
99.46 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
99.46 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Mobilusis telefonas AllView A30 Max, 32GB, mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 110.9 € |
|
105.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Mobilusis telefonas AllView A30 Max, 32GB, mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 110.9 € |
|
105.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Allview A30 MAX Mėlyna Infinite, 6.52 ", LCD IPS, 720x1600, Cortex A7, Internal .. |
|
127.08 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
127.08 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:15
! Сообщить об ошибке| Марка | ALLVIEW |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 5948790017615 |
| Energijos klasė | - |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| Ekrano tipas | ips |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.52 |
| Ekrano raiška | 720 x 1600 |
| Pagrindinė kamera | 8mpx |
| Priekinė kamera | 5mpx |
| Blykstė | + |
| Filmavimo raiška | 720p hd |
| Procesoriaus tipas | 4 |
| Procesoriaus dažnis | 4x 1.3 ghzghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 1000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 32gb |
| Atminties kortelės tipas | microsd |
| Baterijos talpa | -mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 11 |
| Papildomos funkcijos | 3g, dual sim, pirštų antspaudų skaitytuvas, bevielis ikrovimas |
| Modelis | allview a30 max |
| Aukštis | 77.9mm |
| Plotis | 8.88mm |
| Gylis | 170.3mm |
| Svoris | 0.1977g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Įkroviklis, telefonas, instrukcija |
| Kita informacija | dual sim, integruotas gps |
| Gamintojo spalva | blue infinite |
| Показать больше | |








































