Televizorius Allview 24ATC6300-H цена
Televizorius Allview 24ATC6300-H цена
TV LED 24 inches 24ATC6300-H |
|
80.50 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
80.50 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Allview 24ATC6300-H, 24" 24ATC6300-H |
|
80.51 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
80.51 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Televizorius Allview HD Ready, 24", 24ATC6300-H, Juodas |
|
89.71 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
89.71 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Televizorius Allview 24ATC6300HKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 124.19 € |
|
100.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Allview TV LED 24 inches 24ATC6300-H |
|
101.68 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
101.68 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 00:37
! Сообщить об ошибке| Марка | ALLVIEW |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 5948790018643 |
| Modelis | 24atc6300-h |
| Energijos efektyvumo klasė | e |
| Ekrano įstrižainė | 24" (~61 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 18kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | -kwh |
| Maksimali raiška | 1366 x 768 (hdr) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | - |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-t / dvb-t2 |
| Svoris | -kg |
| Svoris su stovu | 2.7kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Ryškumas | 160cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 6w |
| Jungties tipas | usb 2.0 x 1 |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | - |
| WiFi | - |
| Bluetooth | - |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | - |
| Operacinė sistema | - |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | 178° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 100 x 100 |
| Palaikomos technologijos | hd ready |
| HDMI jungčių skaičius | 1 |
| Aukštis be stovo | -cm |
| Plotis be stovo | 60cm |
| Gylis be stovo | -cm |
| Aukštis su stovu | 38cm |
| Plotis su stovu | -cm |
| Gylis su stovu | 10.5cm |
| Показать больше | |









































