Kaitlentė Allenzi DO302CAP цена
Kaitlentė Allenzi DO302CAP цена
Kaitlentė Allenzi DO302CAP |
|
113.40 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
113.40 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Įmontuojama dujinė domino kaitlentė Allenzi DO302CAP, kapučinoYra sandėlyje. |
|
113.50 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
113.50 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
ALLENZI DO302CAP PaviršiusVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
119.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
119.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Allenzi DO302CAPKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 160.0 € |
|
119.60 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dujinė kaitlentė Allenzi DO302CAPPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
119.60 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
119.60 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Dujinė kaitlentė Allenzi DO302CAPIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
123.19 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
123.19 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Įmontuojama dujinė kaitlentė Allenzi DO302CAPTurime parduotuvėje |
|
125.00 €
|
B магазин buitex.lt |
Allenzi DO302cap smėlio įmontuojama dujinė kaitlentė 2 skylių 30cmNEMOKAMAS PRISTATYMAS! Radote pigiau? - kreipkitės ir gaukite pasiūlymą! Spec. ALLENZI parduotuvė |
|
132.00 €
|
B магазин vokiskaideja.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 15:55
! Сообщить об ошибке| Марка | ALLENZI |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 8023354040111 |
| Gamintojo kodas | do302cap |
| Kaitviečių skaičius | 2vnt. |
| Tipas | kaitlentė |
| Išplėsta kaitvietė | 1vnt. |
| Kaitlentės tipas | dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | grūdintas stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 5200w |
| Paviršiaus valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 50cm |
| Plotis | 30cm |
| Gylis | 5cm |
| Matmenys | 50 x 30 x 0.5cm |
| Svoris | -kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Kita informacija | apsauga nuo dujų nutekėjimo |
| Laikiklių tipas | ketaus |
| Rėmelis | - |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | + |
| Palaikomos technologijos | elektrinis uždegimas |
| Показать больше | |






















