Kaitlentė Allenzi CE30 цена
Kaitlentė Allenzi CE30 цена
Elektrinė kaitlentė ALLENZI PE 29AOKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 219 € |
|
149.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Allenzi CE30Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 169.0 € больше |
|
151.04 €*
|
B магазин pigu.lt |
Elektrinė kaitlentė ALLENZI PE 29AOKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 219 € |
|
149.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
ALLENZI CE30 PaviršiusVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! больше |
|
149.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
149.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Elektrinė kaitlentė Allenzi CE30Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
149.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
149.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Kaitlentė Allenzi CE30 |
|
150.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
150.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Allenzi CE30Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 169.0 € больше |
|
151.04 €*
|
B магазин pigu.lt |
Elektrinė kaitlentė Allenzi CE30Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
153.47 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
153.47 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Allenzi CE30 juoda įmontuojama elektrinė kaitlentė 2 skylių 30cmNEMOKAMAS PRISTATYMAS! Radote pigiau? - kreipkitės ir gaukite pasiūlymą! Spec. ALLENZI parduotuvė больше |
|
155.00 €
|
B магазин vokiskaideja.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-28 12:59
! Сообщить об ошибке| Марка | ALLENZI |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 2005032144416 |
| Gamintojo kodas | ce30 w |
| Kaitviečių skaičius | 2vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | keraminė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | grūdintas stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 3000w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 5.6cm |
| Plotis | 30cm |
| Gylis | 52cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | 2 hi-light kaitvietės (145 mm 1200 w ir 180 mm 1800 w), ego vokiška elektronika, eurokera (prancūzija) stiklo keramika, 9 galingumo lygiai, be rėmelio, sensorinis valdymas, pagaminta italijoje, komplektacijoje nėra prijungimo prie elektros tinklo laido. |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo perkaitimo |
| Maitinimo laidas | - |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Показать больше | |
























