Akumuliatorius VIPOW 12V 7Ah цена
Akumuliatorius VIPOW 12V 7Ah цена
VIPOW 12V 7.0Ah Gel Battery |
|
16.62 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
16.62 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Akumuliatoriai ir baterijos // 12V, 6V, 4V akumuliatorius švino-rūgšties hermeti..больше |
|
17.76 €
|
B магазин electrobase.lt |
VIPOW PRAMONINIS AKUMULIATORIUS ŠVINA AKUMULIATORIUS, BE PRIEŽIŪROS 12 V (7,0AH ..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 34.69 € |
|
18.40 €*
|
B магазин pigu.lt |
VIPOW LP7-12 12V/ 7.0Ah Aksesuaras10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
19.99 €
|
B магазин rde.lt |
Švino akumuliatorius VIPOW 12V 7.0Ah |
|
19.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
19.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Švino akumuliatorius VIPOW 12V 7.0Ah |
|
21.00 €
3-6 раб. дн.
Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
21.00 €
3-6 раб. дн.
Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-17 19:05
! Сообщить об ошибке| Марка | VIPOW |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 5901436715498 |
| Talpa | 7ah |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Suderinamumas | universalus |
| Paleidimo srovė | 2.1a |
| Ilgis | 151mm |
| Plotis | 65mm |
| Aukštis | 94mm |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |























