Akumuliatorius Varta Black Dynamic 12V, 53 Ah, 500 A
Akumuliatorius Varta Black Dynamic 12V, 53 Ah, 500 A
VARTA 5534010503122 Starterio akumuliatoriusGeriausios kainos rinkoje, NEMOKAMAS atsiėmimas vietoje, mokėjimas vietoje. Prekiaujame Mann, Bosch ir kitais filtrais. |
|
63.83 €
|
B магазин visitepalai.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-08 08:15
! Сообщить об ошибке| Марка | VARTA |
| Категория | Автомобильные аккумуляторы |
| Продукт код | 4016987143612 |
| Talpa | 53ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 500a |
| Ilgis | 242mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 175mm |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | latvija |















