Projektorius Acer H6546Ki цена
Projektorius Acer H6546Ki цена
Acer H6546Ki Projector, DLP, FHD, 5200lm, 10000:1, White | | MR.JW011.002 | 471.. |
|
545.30 €
|
B магазин multo.eu |
Acer H6546Ki Projektorius, DLP, FHD, 5200lm, 10000:1, Baltas | Acer |
|
545.60 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
545.60 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Acer H6546Ki Projector, DLP, FHD, 5200lm, 10000:1, White | Acer | MR.JW011.002 |
|
545.70 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
545.70 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Acer H6546Ki Projector, DLP, FHD, 5200lm, 10000:1, White | Acer | MR.JW011.002 |..больше |
|
552.30 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Acer H6546Ki, 5200 ANSI lumens, DLP, 1080p (1920x1080), 10000:1, 16:9, 4:3 |
|
556.60 €
|
B магазин printera.lt |
Acer H6546Ki Projector, DLP, FHD, 5200lm, 10000:1, White |
|
559.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
559.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Projektorius H6546Ki | DLP projector | Full HD | 1920x1080 | 5200 ANSI lumens | .. |
|
560.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
Acer H6546Ki MR.JW011.002 |
|
564.37 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
564.37 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Acer H6546Ki Projector, DLP, FHD, 5200lm, 10000:1, White | Acer |
|
564.80 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Acer H6546Ki Projector, DLP, FHD, 5200lm, 10000:1, White | Acer |
|
568.29 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
568.29 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Acer H6546Ki Standartinio nuotolio projektorius 5200 ANSI lumens DLP 1080p (1920.. |
|
568.82 €
|
B магазин percte.eu |
Acer H6546Ki Projector, DLP, FHD, 5200lm, 10000:1, White | AcerKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
577.52 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
577.52 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Acer H6546Ki data projector Standard throw projector 5200 ANSI lumens DLP 1080p .. |
|
579.42 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
579.42 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Projektorius Acer H6546Ki Projector, DLP, FHD, 5200lm, 10000:1, White Acer |
|
583.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
PROJECTOR H6546KI 5200 LUMENS/MR.JW011.002 ACER MR.JW011.002 | 4711121192142 |
|
591.54 €
|
B магазин elektrika.lv |
H6546Ki DLP projector Full HD HDMI |
|
704.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
704.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 00:34
! Сообщить об ошибке| Марка | ACER |
| Категория | Проекторы |
| Продукт код | 4711121192142 |
| Tipas | lempa |
| Projektavimo sistema | dlp |
| Kontrastas | 10000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Tikroji raiška | 1920 x 1080 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1200 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 5200 |
| Jungtys | composite, rs-232, audio in, usb, ethernet, 2 x hdmi, wifi |
| Išvesties jungtys | audio out |
| Vaizdo dydis (įstrižainė) | 36 - 300 |
| Spalvų sistema | 1.07 billion colours (30-bit) |
| Projektoriaus lempa | 1 |
| Galia | 245w |
| Svoris | 2.9kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 5000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Kita informacija | 3d palaikymas |
| Pakuotės turinys | valdymo pultelis, baterijos |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | + |
| Artinimas, kartais | 1.65:1 |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Nuotolinis valdymas | + |
| 3D funkcija | + |
| DVI | - |
| Projekcijos atstumas - min. | 1m |
| Projekcijos atstumas - maks. | 10m |
| Aukštis | 113.7mm |
| Plotis | 313mm |
| Gylis | 240mm |
| Pardavėjo šalis | estija |
| Показать больше | |






















































