Monitorius Acer B196LA цена
Monitorius Acer B196LA цена
Acer B196LAymirx 19" IPS 5:4 monitorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 34.83 eur/mėn |
|
208.98 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
208.98 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Acer B6 (B196LAymirx) 19 SXGA Business Monitor 48,3 cm (19,0 Zoll), 250 cd/m², V.. |
|
208.98 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
208.98 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Monitorius Acer B196LAYMIRX 19IN IPS |
|
208.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
208.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Monitor ACER B196LA 48.3 cm (19 inch) SXGA IPS, 5ms, VGA, HDMI, Speakers |
|
210.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
210.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 13:35
! Сообщить об ошибке| Марка | ACER |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4713392844010 |
| Įstrižainė | 19" ~48.2cm |
| Maksimali raiška | 1280 x 1024 |
| LCD tipas | ips |
| Vaizdo jungtis | dvi, d-sub |
| Kitos jungtys | - |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Tipas | ips |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | 75hz |
| Reakcijos laikas | 6ms |
| Vaizdo proporcijos | 5:4 |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Montavimo tipas | + |
| Komplekte yra kabeliai | naudojimo instrukcija |
| Monitoriaus spalva | juoda |
| Svoris | 5.33kg |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | kensington lock, nukreipimo kampo reguliavimas, aukščio reguliavimas |
| Aukštis | 42.27cm |
| Plotis | 40.64cm |
| Gylis | 19.1cm |
| Palaikomos technologijos | plug & play, osd, pip, pbp |
| Energijos klasė | f |
| Žaidimų monitorius | - |
| Показать больше | |

























