A4Tech J437 цена
A4Tech J437 цена
A4Tech Bloody Ausinės Žalias (J437) |
|
34.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
34.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-22 01:28
! Сообщить об ошибке| Марка | A4TECH |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 4711421934909 |
| Tipas | Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | usb |
| Mikrofonas | integruotas |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 50hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 15000hz |
| Svoris | 400g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant kaušelio |
| Показать больше | |















