A4Tech Bloody V8MA цена
A4Tech Bloody V8MA цена
A4Tech Bloody V8MA kompiuterinė pelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
49.10 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
49.10 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
A4Tech Bloody Activated Pelė žaidimams V8MA su laidu, No, Juodas, Gaming, No, |
|
49.89 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
49.89 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 07:23
! Сообщить об ошибке| Марка | A4TECH |
| Категория | Мыши |
| Продукт код | 4711421903127 |
| Gamintojo kodas | v8a |
| Pelės tipas | laidinė pelė |
| Jutiklio tipas | laidinis |
| Mygtukai | 7 |
| Maitinimo šaltinis | usb |
| Raiška | 3200dpi |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Kabelio ilgis | 1.8m |
| Matmenys | 123 x 67 x 40mm |
| Svoris | 155g |
| Pakuotės turinys | pelė |
| Palaikomos technologijos | plug & play |
| Reikalingi elementai | - |
| Elementų tipas | - |
| Elementų skaičius | - |
| Kita informacija | led apšvietimas; 7 mygtukai; core 3 technologija; 160 kb integruota atmintis |
| Показать больше | |
















