8BitDo Retro 108 Fami Edition, belaidė, Hot Swappable
8BitDo Retro 108 Fami Edition, belaidė, Hot Swappable
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-01-29 05:26
! Сообщить об ошибке| Марка | 8BITDO |
| Категория | Клавиатуры |
| Продукт код | 6922621506645 |
| Tipas | belaidė klaviatūra |
| Klaviatūros kalbos versija | anglų (en) |
| Paskirtis | universali |
| Mygtukų skaičius | 108vnt. |
| Kabelio ilgis | belaidėm |
| Klaviatūros tipas | standartinė |
| Apšvietimas | - |
| Papildomi klavišai | multimedijos ratukas (rankenėlė) |
| Komplektacija | usb-c kabelis |
| Suderinama su šiais įrenginiais | „windows“ kompiuteriai su usb prievadu |
| Palaikomos aplinkos | android, windows |
| Palaikomos technologijos | plug & play, usb, anti-ghosting, bluetooth |
| Plotis | 45.9cm |
| Aukštis | 4.8cm |
| Gylis | 17cm |
| Svoris | 1.35kg |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Показать больше | |




















