Karšto oro gruzdintuvė 4Swiss ABB-G24 цена
Karšto oro gruzdintuvė 4Swiss ABB-G24 цена
Karšto oro gruzdintuvė 4Swiss, balta sp., 1200 W, 3 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 83.9 € |
|
65.55 €*
|
B магазин 1a.lt |
Karšto oro gruzdintuvė 4Swiss, balta sp., 1200 W, 3 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 83.9 € |
|
65.55 €*
|
B магазин senukai.lt |
Gruzdintuvė beztłuszczowa 4Swiss ABB-G24 Pure Glass Juodas |
|
72.80 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
72.80 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
4Swiss ABB-G24 Pure Glass White6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 12.25 eur/mėn больше |
|
73.49 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
73.49 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 04:21
! Сообщить об ошибке| Марка | 4SWISS |
| Категория | Фритюрницы |
| Продукт код | 5906496181054 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 3l |
| Krepšelio talpa | 3kg |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Galia | 1200w |
| Skaitmeninis laikmatis | + |
| Neįkaistantis korpusas | + |
| Žiūrėjimo langelis | + |
| Aukštis | 29cm |
| Plotis | 22cm |
| Gylis | 22cm |
| Svoris | 2.7kg |
| Gamintojo kodas | abb-g24 |
| Korpusas | plastikas |
| Savybės | laikmatis, temperatūros valdymas, Žiūrėjimo langas |
| Показать больше | |



















