Vonios spintelė Comad ICONIC ROSE 82-80-E-1S, rožinė
Vonios spintelė Comad ICONIC ROSE 82-80-E-1S, rožinė
Vonios spintelė COMAD ICONIC ROSE 82-80-E-1S, rožinėKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179 € |
|
135.00 €*
14 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 14 d.d. |
135.00 €*
14 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 14 d.d. |
Vonios spintelė Comad Iconic Rose 82-80-E-1S, rožinėKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 197.0 € |
|
148.97 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-26 18:16
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | COMAD |
| Kategorija | Vonios spintelės |
| Prekės kodas | 5907611656242 |
| Spintelės tipas | apatinės |
| Tipas | pakabinamos vonios spintelės, vonios spintelės be praustuvo |
| Savybės | - |
| Stilius | modernus |
| Medžiaga | medžio dulkių plokštė (mdf) |
| Plotis | 80cm |
| Aukštis | 46cm |
| Gylis | 45.6cm |
| Kilmės šalis | lenkija |
| Baldų kolekcija | iconic |













