Vonios spintelė Comad ICONIC ROSE 82-60-E-1S, rožinė
Vonios spintelė Comad ICONIC ROSE 82-60-E-1S, rožinė
Vonios spintelė COMAD ICONIC ROSE 82-60-E-1S, rožinėKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 159 € |
|
119.00 €*
14 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 14 d.d. |
119.00 €*
14 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 14 d.d. |
Vonios spintelė Comad Iconic Rose 82-60-E-1S, rožinėKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 173.0 € |
|
131.25 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Praustuvo spintelė 60 cm, 1 stalčius, ICONIC ROSE 82-60-E-1SPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
141.90 €
19-24 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 19-24 d.d. |
141.90 €
19-24 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 19-24 d.d. |
Praustuvo spintelė 60 cm, 1 stalčius, ICONIC ROSE 82-60-E-1SIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
149.00 €
19-24 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 19-24 d.d. |
149.00 €
19-24 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 19-24 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-28 14:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | COMAD |
| Kategorija | Vonios spintelės |
| Prekės kodas | 5907611656235 |
| Spintelės tipas | apatinės |
| Tipas | pakabinamos vonios spintelės, vonios spintelės be praustuvo |
| Savybės | - |
| Stilius | modernus |
| Medžiaga | medžio dulkių plokštė (mdf) |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 46cm |
| Gylis | 45.6cm |
| Kilmės šalis | eu |
| Baldų kolekcija | iconic rose |
















