Vonios spintelė Comad Bali 805, balta/ruda kaina
Vonios spintelė Comad Bali 805, balta/ruda kaina
Vonios spintelė COMAD BALI WHITE 805 FSC, baltaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 405 € |
|
229.00 €*
14 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 14 d.d. |
229.00 €*
14 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 14 d.d. |
Vonios spintelė Comad Bali 805, balta/rudaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 350.0 € |
|
233.36 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-28 12:40
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | COMAD |
| Kategorija | Vonios spintelės |
| Prekės kodas | 5907611647448 |
| Spintelės tipas | aukštos |
| Tipas | pastatomos vonios spintelės |
| Savybės | - |
| Stilius | modernus |
| Medžiaga | medžio dulkių plokštė (mdf), medžio drožlių plokštė (mdp) |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 187cm |
| Gylis | 33cm |
| Kilmės šalis | lenkija |
| Baldų kolekcija | bali |
















