vidaXL Šiltnamis su 4 lentynomis kaina
vidaXL Šiltnamis su 4 lentynomis kaina
Šiltnamis su 4 lentynomis |
|
46.22 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
46.22 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Šiltnamis-daigykla, 69x32x160 cmTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
54.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-23 03:35
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VIDAXL |
| Kategorija | Šiltnamiai |
| Prekės kodas | 8718475837541 |
| Tipas | Šiltlysvės, mini šiltnamiai |
| Plotas | 0.2208m² |
| Ilgis | 69cm |
| Plotis | 32cm |
| Aukštis | 160cm |
| Medžiaga | pvc |
| Pardavėjo šalis | kita |





















