Hecht 1802 S kaina
Hecht 1802 S kaina
Elektrinė savaeigė vejapjovė Hecht 1802 SKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 290.0 € |
|
260.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-26 10:23
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HECHT |
| Kategorija | Elektrinės vejapjovės |
| Prekės kodas | 8594061745922 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | elektrinės vejapjovės |
| Eiga | savaeigė |
| Galingumas | 1800w |
| Galia | -ag |
| Darbinis tūris | -cm³ |
| Akumuliatoriaus įtampa | -v |
| Akumuliatoriaus talpa | -ah |
| Pjovimo plotis | 46cm |
| Min. pjovimo aukštis | 25mm |
| Max. pjovimo aukštis | 75mm |
| Pjovimo padėtys | - |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 50l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | + |
| Žolės smulkinimas | + |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | plieninis |
| Svoris | 27kg |
| Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki) | 1000m² |
| Rodyti daugiau | |


















