Valgomojo stalas Stone kaina
Valgomojo stalas Stone kaina
Venture Design Valgomasis stalas, akmuo, ø120 cm, mocca |
|
519.96 €
49 d.d.
Pristatymo laikas: 49 d.d. |
519.96 €
49 d.d.
Pristatymo laikas: 49 d.d. |
Valgomojo stalas StonePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
564.53 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
564.53 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
Valgomojo stalas StoneIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
592.76 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
592.76 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
Valgomojo stalas Akmens spalvos, rudasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 704.69 € |
|
640.63 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FURNITURE FASHION |
| Kategorija | Valgomojo stalai |
| Prekės kodas | 7340206964243 |
| Tipas | valgomojo stalai |
| Forma | apvalus |
| Medžiaga | medžio dulkių plokštė (mdf), metalas |
| Plotis | 120cm |
| Aukštis | 74cm |
| Minimalus stalo ilgis | 120cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 120cm |
| Praplėtimo mechanizmas | - |
| Stilius | skandinaviškas |
















