Valgomojo kėdė Halmar K590, pilka kaina
Valgomojo kėdė Halmar K590, pilka kaina
Kėdė K590, pilkaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179 € |
|
81.99 €*
5 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
81.99 €*
5 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Valgomojo kėdė K590, matinė, pilka sp., 66 cm x 55 cm x 80 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 105.9 € |
|
89.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
K590 chair, greyPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
75.29 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
75.29 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
K590 chair, greyIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
79.05 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
79.05 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Kėdė K590, pilkaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179 € |
|
81.99 €*
5 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
81.99 €*
5 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Valgomojo kėdė K590, matinė, pilka sp., 66 cm x 55 cm x 80 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 105.9 € |
|
89.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Valgomojo kėdė K590, matinė, pilka sp., 66 cm x 55 cm x 80 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 105.9 € |
|
89.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Kėdė K590, pilka |
|
90.05 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
90.05 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
2-jų kėdžių komplektas Halmar K590, pilkas/juodasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 227.0 € |
|
154.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 01:49
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HALMAR |
| Kategorija | Biuro kėdės |
| Prekės kodas | 5905248136748 |
| Tipas | valgomojo kėdės |
| Medžiaga | metalas, audinys |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 51cm |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 80cm |
| Gylis | 66cm |
| Kilmės šalis | kinija |

















