Valgomojo kėdė Halmar K575, smėlio kaina
Valgomojo kėdė Halmar K575, smėlio kaina
Valgomojo kėdė K575, matinė, smėlio sp., 64 cm x 62 cm x 79 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 107.9 € |
|
91.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
2-jų kėdžių komplektas Halmar K575, smėlio/juodos spalvosTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
157.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Valgomojo kėdė K575, beigePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
76.76 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
76.76 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Valgomojo kėdė K575, beigeIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
80.60 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
80.60 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Valgomojo kėdė K575, matinė, smėlio sp., 64 cm x 62 cm x 79 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 107.9 € |
|
91.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Valgomojo kėdė K575, matinė, smėlio sp., 64 cm x 62 cm x 79 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 107.9 € |
|
91.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Kėdė K575, smėlio spalvos |
|
92.43 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
92.43 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
2-jų kėdžių komplektas Halmar K575, smėlio/juodos spalvosTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
157.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 01:14
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HALMAR |
| Kategorija | Valgomojo kėdės |
| Prekės kodas | 5905248136434 |
| Tipas | valgomojo kėdės |
| Medžiaga | metalas, audinys |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 51cm |
| Plotis | 62cm |
| Aukštis | 79cm |
| Gylis | 64cm |
| Kilmės šalis | kinija |


















