Valgomojo kėdė Halmar K517, pilka kaina
Valgomojo kėdė Halmar K517, pilka kaina
Valgomojo kėdė K517, pilkaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
94.48 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
94.48 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Valgomojo kėdė K517, pilkaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
99.20 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
99.20 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Valgomojo kėdė Halmar K517, pilkaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 255.0 € |
|
165.14 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 13:03
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HALMAR |
| Kategorija | Valgomojo kėdės |
| Prekės kodas | 2010001195795 |
| Tipas | valgomojo kėdės |
| Medžiaga | audinys |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | klasikinis |
| Sėdimosios dalies aukštis | 54cm |
| Plotis | 65cm |
| Aukštis | 88cm |
| Gylis | 57cm |
| Kilmės šalis | lenkija |
















