Vaikiškos sūpynės Bino, mėlyna kaina
Vaikiškos sūpynės Bino, mėlyna kaina
Sūpynės Bino, mėlynaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 7.79 € |
|
5.48 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bino supynės mėlynos |
|
12.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
12.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-18 08:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BINO |
| Kategorija | Lauko supynės |
| Prekės kodas | 4019359827394 |
| Tipas | vaikiškos lauko sūpynės |
| Rekomend. amžius nuo | 3m. |
| Ilgis | 54cm |
| Plotis | 29cm |
| Aukštis | 153cm |
| Kilmės šalis | Čekija |














