Vaikiškas dviratis Volare Ashley, 18, baltas
Vaikiškas dviratis Volare Ashley, 18, baltas
Vaikiškas dviratis Volare Ashley, 18", baltasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 178.0 € |
|
142.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
„Volare“ – vaikiškas dviratis 18 colių – Ashley Baltas (51801) |
|
169.36 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
169.36 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 22:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VOLARE |
| Kategorija | Vaikiški dviračiai |
| Prekės kodas | 8715347518010 |
| Rekomenduojamas ūgis | 105-110cm |
| Tipas | vaikiškas dviratis |
| Skirta | mergaitėms |
| Rekomend. amžius nuo | 5m. |
| Rėmas | metalinis |
| Rėmo dydis | 10" (25 cm) |
| Ratų skersmuo | 18'' |
| Pavarų skaičius | - |
| Svoris | 14kg |
| Šakė | kieta |
| Pedalai | + |
| Stabdžių tipas | kojiniai stabdžiai |
| Ratlankiai | aliuminiai |
| Galinis permetėjas | - |
| Priekinis permetėjas | - |
| Pavarų perjungimo rankenėlė | - |
| Stabdžių rankenėlės | + |
| Amortizatoriai galiniai | - |
| Rodyti daugiau | |













