Vaikiškas dviratis Volare Ashley, 16, žalias
Vaikiškas dviratis Volare Ashley, 16, žalias
Vaikiškas dviratis Volare Ashley, 16", žaliasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 177.0 € |
|
141.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Volare - Children's Bicycle 16" - Ashley Žalias (51643) |
|
162.24 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
162.24 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-10 10:49
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VOLARE |
| Kategorija | Vaikiški dviračiai |
| Prekės kodas | 8715347516436 |
| Rekomenduojamas ūgis | 100-105cm |
| Tipas | vaikiškas dviratis |
| Skirta | mergaitėms |
| Rekomend. amžius nuo | 4m. |
| Rėmas | metalinis |
| Rėmo dydis | 9.5in |
| Ratų skersmuo | 16'' |
| Pavarų skaičius | - |
| Svoris | 13kg |
| Šakė | plienas |
| Pedalai | + |
| Balnelis | vaikiškas, minkštas |
| Stabdžių tipas | v formos stabdžiai |
| Ratlankiai | aliuminiai |
| Galinis permetėjas | - |
| Priekinis permetėjas | - |
| Pavarų perjungimo rankenėlė | - |
| Stabdžių sistema | priekiniai ir galiniai stabdžiai |
| Amortizatoriai galiniai | - |
| Rodyti daugiau | |












