Vaikiškas dviratis Puky Youke 12, žalias kaina
Vaikiškas dviratis Puky Youke 12, žalias kaina
Vaikiškas dviratis, miesto Puky Youke 4155, žalia sp., 12"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369 € |
|
279.85 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dviratis PUKY Youke 12 Alu gutsy žalias |
|
279.85 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
279.85 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dviratis PUKY Youke 12 Alu gutsy greenTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
279.95 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dviratis PUKY Youke 12 Alu gutsy green |
|
257.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
257.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Dviratis PUKY Youke 12 Alu ŽalsvasDaugiau |
|
265.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
265.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Vaikiškas dviratis, miesto Puky Youke 4155, žalia sp., 12"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369 € |
|
279.85 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Vaikiškas dviratis, miesto Puky Youke 4155, žalia sp., 12"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369 € |
|
279.85 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Dviratis PUKY Youke 12 Alu gutsy žalias |
|
279.85 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
279.85 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dviratis 12" Puky YOUKE žaliasPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
279.95 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
279.95 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Dviratis PUKY Youke 12 Alu gutsy green |
|
279.95 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
279.95 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Dviratis PUKY Youke 12 Alu gutsy greenTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
279.95 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dviratis 12" Puky YOUKE žaliasIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
293.95 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
293.95 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-11 18:05
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PUKY |
| Kategorija | Vaikiški dviračiai |
| Prekės kodas | 4015731041556 |
| Rekomenduojamas ūgis | 113-140cm |
| Tipas | vaikiškas dviratis |
| Skirta | universalus |
| Rėmas | aliuminis |
| Rėmo dydis | 12in |
| Ratų skersmuo | 12'' |
| Pavarų skaičius | - |
| Svoris | 7.2kg |
| Šakė | aliuminis |
| Pedalai | + |
| Stabdžių tipas | v formos stabdžiai |
| Dviračių priedai | bagažinė, dviračio atraminė kojelė |
| Ratlankiai | aliuminiai |
| Stabdžiai | priekiniai v-brake, galiniai kojiniai (coaster) |
| Stabdžių sistema | v-brake |
| Amortizatoriai galiniai | - |
| Rodyti daugiau | |
























