Vaikiškas dviratis Liv Tempt 20, Virtual Pink
Vaikiškas dviratis Liv Tempt 20, Virtual Pink
Children's bike LIV Tempt 20, Virtual PinkPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
332.75 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
332.75 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Children's bike LIV Tempt 20, Virtual PinkIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
349.39 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
349.39 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Bērnu dviratis Liv Tempt 20 Virtual Rožinė |
|
366.85 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
366.85 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Vaikiškas kalnų dviratis Liv Tempt 20, 20" ratai, virtuali rožinė spalva, lengva..Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
399.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-10 00:32
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIV |
| Kategorija | Vaikiški dviračiai |
| Prekės kodas | 4711291213425 |
| Rekomenduojamas ūgis | 115–135cm |
| Tipas | vaikiškas dviratis |
| Skirta | universalus |
| Rekomend. amžius nuo | 6m. |
| Rėmas | aliuminis |
| Rėmo dydis | 9in |
| Ratų skersmuo | 20'' |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Svoris | 8.6kg |
| Šakė | giant custom, spyruoklinė, 50 mm eiga |
| Stabdžių tipas | v formos stabdžiai |
| Ratlankiai | giant youth 20 |
| Galinis permetėjas | shimano tourney |
| Priekinis permetėjas | - |
| Pavarų perjungimo rankenėlė | shimano revoshift |
| Stabdžių sistema | v-brake |
| Amortizatoriai galiniai | - |
| Rodyti daugiau | |
















