Vaikiškas dviratis Dino Bikes PRINCESS, 16 kaina
Vaikiškas dviratis Dino Bikes PRINCESS, 16 kaina
Vaikiškas dviratis Dino Bikes PRINCESS, 16″Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 239 € |
|
159.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Vaikiškas dviratis 16″ „PRINCESS“Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
159.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Vaikiškas dviratis, vaikų Bottari Princess, rožinė sp., 16"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 263.9 € |
|
185.89 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Vaikiškas dviratis, vaikų Bottari Princess, rožinė sp., 16"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 263.9 € |
|
185.89 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-13 10:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | DINO BIKES |
| Kategorija | Vaikiški dviračiai |
| Prekės kodas | 8006817908517 |
| Rekomenduojamas ūgis | 107-124cm |
| Tipas | vaikiškas dviratis |
| Skirta | mergaitėms |
| Rėmas | plieninis |
| Rėmo dydis | 16in |
| Ratų skersmuo | 16'' |
| Pavarų skaičius | 1 |
| Svoris | 9.4kg |
| Šakė | kieta |
| Ratlankiai | - |
| Stabdžių sistema | calliper |
| Amortizatoriai galiniai | - |
| Rodyti daugiau | |















