Vaikiškas dviratis Dino Bikes Bluey, 12 kaina
Vaikiškas dviratis Dino Bikes Bluey, 12 kaina
Vaikiškas dviratis 12" "BLUEY BLUEY"Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 126.5 € |
|
115.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Vaikiškas dviratis Dino Bikes BLUEY BLUEY, 12"Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179 € |
|
119.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Vaikiškas dviratukas su papildomais ratukais, vaikų Dino Bikes Bluey Bluey 612L-..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 185.9 € |
|
153.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Vaikiškas dviratukas su papildomais ratukais, vaikų Dino Bikes Bluey Bluey 612L-..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 185.9 € |
|
153.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-26 22:25
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | DINO BIKES |
| Kategorija | Vaikiški dviračiai |
| Prekės kodas | 8006817910176 |
| Rekomenduojamas ūgis | 85-100, 100-105, 105-110cm |
| Tipas | vaikiškas dviratis |
| Skirta | universalus |
| Rėmas | plieninis |
| Rėmo dydis | 12" (30 cm) |
| Ratų skersmuo | 12'' |
| Pavarų skaičius | 1 |
| Svoris | 7.3kg |
| Šakė | kieta |
| Ratlankiai | - |
| Stabdžių sistema | calliper |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Rodyti daugiau | |















