Vaikiškas dviratis Cube Numove 120 RT, 12, žalias
Vaikiškas dviratis Cube Numove 120 RT, 12, žalias
Vaikiškas dviratis, vaikų Cube Numove 120 RT, žalia sp., 12"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 459 € |
|
379.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Vaikiškas dviratis, vaikų Cube Numove 120 RT, žalia sp., 12"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 459 € |
|
379.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Vaikiškas dviratukas Cube Numove 120 RT 12" 2026 mėlynasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 531.0 € |
|
379.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-17 22:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CUBE |
| Kategorija | Vaikiški dviračiai |
| Prekės kodas | 4054571508331 |
| Rekomenduojamas ūgis | 92-104cm |
| Tipas | vaikiškas dviratis |
| Skirta | universalus |
| Rekomend. amžius nuo | 2m. |
| Rėmas | aliuminis |
| Ratų skersmuo | 12'' |
| Pavarų skaičius | 1 |
| Svoris | 4900kg |
| Šakė | standi aliumininė |
| Pedalai | acid plastikiniai rookie small |
| Balnelis | cube kid su sėdynės stulpu |
| Padangos | schwalbe smart sam, 12 x 1.5 |
| Stabdžių tipas | v formos stabdžiai |
| Galinis permetėjas | - |
| Priekinis permetėjas | - |
| Pavarų perjungimo rankenėlė | - |
| Stabdžių sistema | v formos stabdys + galinis pedalinis |
| Amortizatoriai galiniai | - |
| Pakuotė | 980 x 210 x 520cm |
| Rodyti daugiau | |















