Vaikiškas dviratis Cossack Dino 14, baltas/violetinis
Vaikiškas dviratis Cossack Dino 14, baltas/violetinis
Dino bikes 144GLN SNOW QUEEN 14" kids bikeDaugiau |
|
134.90 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
134.90 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Vaikiškas dviratis Dino 14", baltas/violetinisKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 306.0 € |
|
230.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 01:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | DINO BIKES |
| Kategorija | Vaikiški dviračiai |
| Prekės kodas | 8595727408168 |
| Rekomenduojamas ūgis | 95-115cm |
| Tipas | vaikiškas dviratis |
| Skirta | berniukams, mergaitėms |
| Rekomend. amžius nuo | 4m. |
| Rėmas | plieninis |
| Rėmo dydis | 11in |
| Ratų skersmuo | 14'' |
| Pavarų skaičius | 1 |
| Svoris | 8.8kg |
| Šakė | kieta plieninė |
| Stabdžių sistema | v formos stabdys |
| Amortizatoriai galiniai | - |
| Rodyti daugiau | |















