Vaikiškas dviratis Aurelia Summertime, 24, baltas
Vaikiškas dviratis Aurelia Summertime, 24, baltas
Moteriškas dviratis AURELIA SUMMERTIME, 24", baltas/rožinisKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429 € |
|
279.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Vaikiškas dviratis Aurelia Summertime 24", baltasTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
279.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-29 14:24
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AURELIA |
| Kategorija | Moteriški dviračiai |
| Prekės kodas | 8006817904540 |
| Rekomenduojamas ūgis | 113-140cm |
| Tipas | vaikiškas dviratis |
| Skirta | universalus, berniukams, mergaitėms |
| Rekomend. amžius nuo | -m. |
| Rėmas | plieninis |
| Rėmo dydis | 30in |
| Ratų skersmuo | 24'' |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Svoris | 15kg |
| Šakė | kieta |
| Pedalai | plastikiniai |
| Balnelis | ddk rvs soft costumized |
| Stabdžių tipas | v formos stabdžiai |
| Dviračių priedai | purvasaugiai, dviračio atraminė kojelė, dviračio skambutis, bagažinė |
| Ratlankiai | aliumininiai |
| Galinis permetėjas | shimano tourney |
| Priekinis permetėjas | - |
| Pavarų perjungimo rankenėlė | shimano revoshift 6-pavarų |
| Stabdžių sistema | v-tipo |
| Stabdžių rankenėlės | aliumininės |
| Amortizatoriai galiniai | - |
| Garantinė informacija | 2 metai |
| Pakuotė | 160 x 22 x 98cm |
| Rodyti daugiau | |











