Vaikiška kėdutė Asir Bunny, balta kaina
Vaikiška kėdutė Asir Bunny, balta kaina
Vaikiška kėdutė Asir Bunny, baltaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 61.0 € |
|
39.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Vaikiška kėdė Kalune Design Bunny, balta sp., 30 cm x 30 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 54.9 € |
|
47.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Vaikiška kėdė Kalune Design Bunny, balta sp., 30 cm x 30 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 54.9 € |
|
47.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Vaikiška kėdutė, Hanah Home, Bunny, baltaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
50.62 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
50.62 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
Vaikiška kėdutė, Hanah Home, Bunny, baltaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
53.15 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
53.15 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-12 17:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | KALUNE DESIGN |
| Kategorija | Vaikiškos kėdės |
| Prekės kodas | 8684282975595 |
| Tipas | kėdė |
| Medžiaga | medžio dulkių plokštė (mdf) |
| Stilius | modernus |
| Ilgis | 30cm |
| Aukštis | 30cm |
| Gylis | 25cm |
















