Vaikiška kėdė Springos HF0037, balta/rožinė
Vaikiška kėdė Springos HF0037, balta/rožinė
Vaikiška kėdė Springos, balta/rožinėKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 54.0 € |
|
33.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Vaikiška kėdutė Springos HF0037 su chromuotu rėmu |
|
34.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
34.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Vaikiška kėdutė Springos HF0037 su chromuotu rėmu |
|
36.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
36.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Vaikiška kėdė Springos HF0037, 58 x 48.5 x 80 - 90 cm, balta sp./rožinė sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 47.9 € |
|
40.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Vaikiška kėdė Springos HF0037, 58 x 48.5 x 80 - 90 cm, balta/rožinėKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 47.9 € |
|
40.92 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-12 18:09
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SPRINGOS |
| Kategorija | Vaikiškos kėdės |
| Prekės kodas | 5908455304665 |
| Tipas | vaikiškos kėdės |
| Savybės | reguliuojama sėdynė |
| Medžiaga | plastikas |
| Stilius | praktiškas |
| Plotis | 48cm |
| Aukštis | 90cm |
| Gylis | 48cm |
| Minimalus sėdėjimo aukštis | 91 cmcm |
| Maksimalus sėdėjimo aukštis | 90cm |
| Kilmės šalis | eu |
| Maksimalus leistinas svoris | 120kg |
| Rodyti daugiau | |














