Trevi HTV 649B kaina
Trevi HTV 649B kaina
Trevi HTV-649 juodasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 12.5 € |
|
10.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Ausinės Trevi HTV 649 B 5m |
|
12.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
12.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Ausinės Trevi HTV 649 B 5mPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
12.90 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
12.90 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Ausinės Trevi HTV 649 B 5m |
|
12.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
12.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Ausinės Trevi HTV 649 B 5mIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
13.55 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
13.55 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-02-27 04:23
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TREVI |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 8011000027456 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | - |
| Funkcijos | - |
| Laido ilgis | 5m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20 000hz |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Kita informacija | garsumo reguliatorius |
| Jautrumas (dB/mW) | 94 |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 155g |
| Rodyti daugiau | |
















