Treniruočių suoliukas Spartan kaina
Treniruočių suoliukas Spartan kaina
Spartan Štangos treniruočių suoliukas |
|
289.90 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
289.90 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Treniruočių suoliukas SpartanKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 360.0 € |
|
290.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-25 01:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SPARTAN |
| Kategorija | Treniruočių suoleliai |
| Prekės kodas | 9001741011622 |
| Tipas | sunkumų kilnojimo suoliukai |
| Matmenys | 1320 x 1000 x 690 mm |
| Treniruoklio svoris (be svarmenų) | 30kg |
| Maksimalus naudotojo svoris | 100kg |
| Galimybė sulankstyti | - |
| Ilgis | 132cm |
| Plotis | 100cm |
| Aukštis | 69cm |
| Treniruoklis skirtas | namams |
















