Treniruočių suoliukas Gymstick Flat Bench kaina
Treniruočių suoliukas Gymstick Flat Bench kaina
Treniruočių suoliukas Gymstick STR-FLBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 131.9 € |
|
117.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Treniruočių suoliukas Gymstick STR-FLBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 131.9 € |
|
117.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Treniruočių suoliukas Gymstick Flat BenchKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 147.0 € |
|
117.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Suoliukas GYMSTICK Flat Bench |
|
132.99 €
12-14 d.d.
Pristatymo laikas: 12-14 d.d. |
132.99 €
12-14 d.d.
Pristatymo laikas: 12-14 d.d. |
Suoliukas GYMSTICK Flat Bench |
|
132.99 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
132.99 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-19 11:56
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GYMSTICK |
| Kategorija | Treniruočių suoleliai |
| Prekės kodas | 6430016901826 |
| Tipas | treniruočių suoliukai |
| Treniruoklio svoris (be svarmenų) | 19kg |
| Maksimalus naudotojo svoris | -kg |
| Galimybė sulankstyti | - |
| Ilgis | 121cm |
| Plotis | 31cm |
| Aukštis | 42.2cm |













