Treniruočių suoliukas Gymstick Back Bench Pro
Treniruočių suoliukas Gymstick Back Bench Pro
Treniruočių suoliukas Gymstick Back Bench ProKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 549.0 € |
|
449.98 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Suoliukas GYMSTICK BACK BENCH PRO |
|
449.99 €
12-14 d.d.
Pristatymo laikas: 12-14 d.d. |
449.99 €
12-14 d.d.
Pristatymo laikas: 12-14 d.d. |
Treniruočių suoliukas Gymstick proKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 609 € |
|
449.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Treniruočių suoliukas Gymstick proKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 609 € |
|
449.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Suoliukas GYMSTICK BACK BENCH PRO |
|
449.99 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
449.99 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 13:18
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GYMSTICK |
| Kategorija | Treniruočių suoleliai |
| Prekės kodas | 6430016901796 |
| Tipas | treniruočių suoliukai |
| Matmenys | 1450 x 670 x 460 mm |
| Pakuotės matmenys | 1130 x 520 x 260 mm |
| Treniruoklio svoris (be svarmenų) | 45kg |
| Maksimalus naudotojo svoris | 180kg |
| Galimybė sulankstyti | - |
| Ilgis | 121cm |
| Plotis | 31cm |
| Aukštis | -cm |
| Treniruoklis skirtas | komercinis |














