TCL CP1012SA0 kaina
TCL CP1012SA0 kaina
TCL Skalbimo mašina with dryer | CP1012SA0 | Energy efficiency class A/E | Front.. |
|
429.59 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
429.59 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbyklė-džiovyklė TCL CP1012SA0Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
429.59 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
429.59 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
TCL Skalbimo mašina with dryer | CP1012SA0 | Energy efficiency class A/E | Front.. |
|
429.59 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
429.59 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Pralko-suszarka TCL TCL Washing machine with dryer | CP1012SA0 | Energy efficien.. |
|
438.85 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
TCL Pralko-suszarka TCL TCL Washing machine with dryer | CP1012SA0 | Energy effi.. |
|
439.21 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Skalbyklė-džiovyklė TCL CP1012SA0Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
442.48 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
442.48 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
TCL Washing machine with dryer | CP1012SA0 | Energy efficiency class A/E | Front.. |
|
457.65 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
457.65 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
TCL CP1012SA0 Washing machine with Dryer, Free standing, Front loading, Washing .. |
|
466.53 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
TCL Washing machine with dryer | CP1012SA0 | Energy efficiency class A/E | Front.. |
|
467.86 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
TCL Washing machine with dryer | CP1012SA0 | Energy efficiency class A/E | Front.. |
|
467.86 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
TCL Washing machine with dryer | CP1012SA0 | Energy efficiency class A/E | Front.. |
|
471.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
TCL Washing machine with dryer | CP1012SA0 | Energy efficiency class A/E | Front.. |
|
488.74 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
TCL Washing machine with dryer | CP1012SA0 | Energy efficiency class A |
|
490.73 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
490.73 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Skalbimo mašina TCL TCL Washing machine with dryer | CP1012SA0 | Energy efficien.. |
|
501.75 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
TCL CP1012SA0 skalbyklė-džiovyklė, 10/6kg, 1200aps./min., A/E, garų funkcija, 63.. |
|
519.00 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
TCL Washing machine with dryer | CP1012SA0 | Energy efficiency class A/E | Front.. |
|
575.83 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
575.83 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 11:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TCL |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 6933749531372 |
| Gamintojo kodas | cp1012sa0 |
| Maks. skalbinių svoris | 10kg |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 51kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.51kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | 1440min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 63cm |
| Svoris | 70.00kg |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | 6kg |
| Inverterinis variklis | + |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Greitas skalbimas | + |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | ekranas, garų funkcija, atidėto skalbimo funkcija |
| Rodyti daugiau | |



























