Televizorius TCL 98X955 kaina
Televizorius TCL 98X955 kaina
Televizorius TCL X955 98X955, 98 ", 4K Ultra HDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 4990 € |
|
4790.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
4790.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Televizorius TCL X955 98X955, 98 ", 4K Ultra HDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 4990 € |
|
4790.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
4790.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-02-11 17:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TCL |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 5901292521240 |
| Plotis | 218 |
| Aukštis | 125.2 |
| Garantija | 24 |
| Įtampa | 240 |
| Prekės svoris su pakuote | 104400 |
| Svoris | 68.6 |
| Gylis | 4.2 |
| Ekrano įstrižainė | 98 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K Ultra HD |
| Procesoriaus modelis | Quad Core |
| Įdiegta operacinė sistema | Google (Android) TV |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 1 |
| USB 3.x jungčių skaičius | 1 |
| HDMI lizdų skaičius | 4 |
| HDMI lizdo tipas | HDMI 2.1 |
| 3.5mm ausinių lizdas | - |
| Ekrano tipas | Mini LED |
| Modelis | 98X955 |
| Garso sistema | 4.2.2ch |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | + |
| NFC | - |
| Energinio efektyvumo klasė | G |
| Metinės energijos sąnaudos | 195 |
| Foninis apšvietimas | - |
| Gylis su stovu | 42 |
| Aukštis su stovu | 128.6 |
| Svoris be stovo | 66.7 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 80 |
| Vidinė atmintis, GB | 52.7 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T2/C/S2 |
| WiDi sąsaja | + |
| Optinė garso jungtis | + |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 600 x 600 |
| Valdymas per išmanųjį įrenginį | + |
| Išmanusis valdymo pultelis | + |
| Gamybos metai | 2024 |
| Ekrano dažnis | 144 |
| DLNA | + |
| Serija | X955 |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 |
| Kitos jungtys | CI |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 525 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Pakuotės aukštis | 1.43 |
| Pakuotės plotis | 0.24 |
| Pakuotės ilgis | 2.38 |
| Televizorių įstrižainė | >86" |
| Rodyti daugiau | |























