Šoninis stalas Venture Design Malung, ruda kaina
Šoninis stalas Venture Design Malung, ruda kaina
Staliukas Malung - RudaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
88.17 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
88.17 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
Staliukas Malung - RudaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
92.58 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
92.58 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
Venture Design Šoninis stalas, Malung, Ruda |
|
143.45 €
29 d.d.
Pristatymo laikas: 29 d.d. |
143.45 €
29 d.d.
Pristatymo laikas: 29 d.d. |
Šoninis staliukas Malung, rudasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 162.64 € |
|
147.85 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-13 14:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VIND |
| Kategorija | Baro staliukai |
| Prekės kodas | 7340206969941 |
| Kavos staliuko tipas | Šoninis staliukas |
| Medžiaga | medžio dulkių plokštė (mdf) |
| Forma | ovalus |
| Stilius | skandinaviškas |
| Ilgis | 35cm |
| Plotis | 35cm |
| Aukštis | 45cm |















