Karšto oro gruzdintuvė Sogo FRE-SS-10830 kaina
Karšto oro gruzdintuvė Sogo FRE-SS-10830 kaina
Sogo FRE-SS-10830Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
114.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-17 06:42
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Sogo |
| Kategorija | Gruzdintuvės |
| Prekės kodas | 8425490137821 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 5l |
| Krepšelio talpa | -kg |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Galia | 1450w |
| Indikacinė temperatūros lemputė | + |
| Skaitmeninis laikmatis | + |
| Neįkaistantis korpusas | + |
| Žiūrėjimo langelis | - |
| Aukštis | 33.5cm |
| Plotis | 27.4cm |
| Gylis | 30.4cm |
| Svoris | 8.35kg |
| Kita informacija | automatinės programos |
| Gamintojo kodas | ss-10830 |
| Korpusas | plastikas |
| Savybės | laikmatis, temperatūros valdymas, ekranas |
| Rodyti daugiau | |















